Zde uvádíme jednotlivé produkty, které často nakupujeme a někdy je složité se vyznat v tom, zda se jedná o výhodnou cenu za daný produkt nebo se jedná jen o šikovný marketing. Cílem je mít uložené ceny, aby se člověk mohl rychle zorientovat a dle toho buď koupit či nekoupit.

| Produkt | Cena za kus | Cena za kilogram nebo litr |
| Coca Cola | 15 Kč/l (případně do 20 Kč/l) | |
| Toaletní papír ZEWA Deluxe | 8 Kč/rulička (lze i za 7 Kč) |
